Cestuj s PAT & MONI

Cestuj s PAT & MONI

Ahojte cestovatelia! Pristáli ste správne! Destinácia Cestuj s PAT & MONI je cestovateľský podcast, kde sa dozviete nie len „vychytávky“, ktoré sme nazbierali počas cestovania, ale aj rôzne typy, kde nájsť lacné letenky. Každý z nás občas potrebuje opustiť svoj domov, uletieť niekam preč, spoznať novú kultúru či ochutnať tradičné jedlo. No a presne pre TOTO sme tu! Aby sme spoločne uleteli na cesty svetom.

Podcast Cestuj s PAT & MONI je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (1 epizóda)

38:31
  
16.03.2019

Know-how ako na to!

Ahojte všetky zvedavé uši, ktoré sa rozhodli vypočuť si náš PRVÝ PODCAST! Cestovanie je téma, ktorá zaujíma nejednu dobrodružnú dušu. Tak sa pekne usaďte a počúvajte :)V historicky prvej časti sme si pre Vás pripravili:-ako nájsť lacnú letenku,-ako zabezpečiť vhodné ubytovanie,-ako sa efektívne zbal...
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.