32:43
pred 17 hodinami
Blízká setkání: Environmentalista Oldřich Motyka: Co si přeje za dvacet let? „Stačí, když nám to nebude lhostejné“
Co vidí, když se podívá dvacet let dopředu? Žádné katastrofické scénáře ani velká gesta. „Vždycky je namístě mírný optimismus. Hezky česky se tomu říká naděje. I kdyby to mělo vypadat zle, stojí za to nějakým způsobem bojovat,“ říká environmentalista v Blízkých setkáních Marka Němce. Jeho představa...
