CEO Podcast #02: Danfoss Power Solutions - Jaroslav Šedivý

31.03.2020

Hosť nášho druhého podcastu je skúsený CEO Jaroslav Šedivý, ktorý na Považí vedie slovenskú pobočku jednej z najväčších svetových výrobných spoločností - Danfoss Power Solutions. V rozhovore sa dozviete akú úlohu zohráva značka vo svete výroby a čo je najdôležitejšie pri riadení fabriky s 800 zamestnancami. 

Podcast CEO Podcast by Generations je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK