CEO Podcast #03: Telenor HU - Ján Hanuš

26.06.2020

Ďalší inšpiratívny rozhovor so súčasným CEO maďarského Telenoru: Jánom Hanušom. V podcaste sa dozviete aké 3 pravidlá aplikuje a dodržiava pri budovaní značky, aké je to riadiť spoločnosť s 1800 ľudmi a 3 mil. zákazníkov a čo ho viedlo k založeniu zdravého fast foodu Vegg-go? 

Podcast CEO Podcast by Generations je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK