CEO Podcast #06: Viessmann - Miroslav Janda
41:08

CEO Podcast #06: Viessmann - Miroslav Janda

24.09.2020

Dnes prijal pozvanie Miroslav Janda - generálny riaditeľ spoločnosti Viessmann pre Slovensko a Českú republiku, vizionár a jeden z najvýznamnejších osobností v slovenskej energetike. V podcaste opisuje aké boli začiatky jeho manažérskej pozície vo Viessmann a aké predpoklady potrebuje človek na líderskej pozícii. Dá sa v striktnej typickej nemeckej firme zaviesť Jeans Day a zrušiť kravaty? Áno dá! A rovno aj so zmenou celej firemnej kultúry. Vypočujte si aj o nadčasových službách spoločnosti Viessmann na Slovensku, ako bude vyzerať budúcnosť v energetike a čo robí zo spoločnosti lídra na trhu. Prajeme príjemné počúvanie. 

Podcast CEO Podcast by Generations je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.