CEO Podcast #01: Orange - Pavol Lančarič

29.01.2020

Náš prvý podcastový hosť bol 22 rokov riaditeľom jednej z najúšpešnejších značiek na Slovensku. Pavol Lančarič v rozhovore prezradí napríklad aj to, čo je pre neho najdôležitejšie v živote, akú značku považuje na Slovensku za najlepšiu, či pre ktorú svetovú značku by chcel pracovať, aké sú jeho plány do budúcnosti a aký epitaf ho vystihuje.

Podcast CEO Podcast by Generations je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK