CH Podcast #9 - Ubisoft Forward, Dojmy z Ghost of Tsushima a F1 2020, Návrat Ninju, Plány Microsoftu na Xbox Games Showcase
42:35

CH Podcast #9 - Ubisoft Forward, Dojmy z Ghost of Tsushima a F1 2020, Návrat Ninju, Plány Microsoftu na Xbox Games Showcase

14.07.2020

Ubisoft Forward prezentácia je za nami a tak sme si zhrnuli to, čo sme videli. Hviezdami večera bol nový Watch Dogs a AC: Valhalla. Pár slov sme povedali aj ku Ghost of Tsushima a F1 2020. Plné recenzie môžete čakať už tento týždeň. Neobišli sme ani novinky od Ninju a povenovali sme sa aj plánom Microsoftu na svoju Xbox Games Showcase, ktorá sa uskutoční už 23. Júla.

Podcast CentrumHer.eu Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.