CH Podcast #19 - Watch Dogs Legion prvé dojmy, NBA 2K a reklamy, Bethesda hry len na Xboxe, PS5 predobjednávka a Fake profil v s
35:12

CH Podcast #19 - Watch Dogs Legion prvé dojmy, NBA 2K a reklamy, Bethesda hry len na Xboxe, PS5 predobjednávka a Fake profil v s

26.10.2020

Opäť vychádza klasický dieľ CentrumHer herného podcastu a znova je nabitý zaujímavými témami.

Lukáš už recenzuje Watch Dogs Legion a podelil sa s nami o jeho prvé dojmy. Nevynechali sme ani kontroverzné NBA 2K21 a neskipnuteľné reklamy počas loadingu.

Zaujalo nás aj vyjadrenie Phila Spencera, ktorý dosť priamo naznačil, že Bethesda hry na Playstation 5 neuvidíme. A neobišli sme ani problematické predobjednávky PS5 na Slovensku, či malú kuriozitu z našich pravidelných súťaží.

Podcast CentrumHer.eu Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.