CH Podcast #10 - Metacritic mení systém, Microsoft Flight Simulator, Zmeny v sérií PES, Plánované vydania hier a novinky na webe
36:02

CH Podcast #10 - Metacritic mení systém, Microsoft Flight Simulator, Zmeny v sérií PES, Plánované vydania hier a novinky na webe

21.07.2020

V našom jubilejnom 10. hernom podcaste sme rozobrali zmeny Metacriticu pri užívateľských hodnoteniach. Pozastavili sme sa nad veľkosťou hier a špeciálne nad Microsoft Flight Simulatorom, ktorý na PC vyjde na 10 diskoch. Taktiež sme rozobrali veľké zmeny v sérií PES či predstavili hry, ktoré v najbližšom období vychádzajú. A nevynechali sme ani plány s našim webom na najbližšie obdobie.

Podcast CentrumHer.eu Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.