CH Podcast #20 - Assassin's Creed Valhalla, Recenzie Xbox Series X a Playstation 5, Nový Mass Effect
35:58

CH Podcast #20 - Assassin's Creed Valhalla, Recenzie Xbox Series X a Playstation 5, Nový Mass Effect

09.11.2020

Herný podcast webu CentrumHer.eu je to opäť s novou časťou! Tentokrát sme sa na úvod porozprávali o novom Assassin's Creed Valhalla. Lukáš nám zhrnul všetko, čo sa mu páčilo, ale aj to, čo mu na hre nesadlo. Plnú recenziu nájdete, ako inak, u nás na webe.

Tak isto sme sa uplynulý víkend pozreli na recenzie next-gen konzol Xbox Series X a Playstation 5. V krátkosti sme sa vám pokúsili zhrnúť všetko, čo sa recenzentom páčilo a čo nie.

A na záver sme spomenuli viacero krátkych noviniek. Medzi nimi aj nové informácie o hre Outriders, či potvrdenie novej časti série Mass Effect!

Podcast CentrumHer.eu Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.