CH Podcast #7 - EA Play a Star Wars: Squadrons, Review bombing TLoU2 a This War of Mine ako povinné čítanie na školách
39:34

CH Podcast #7 - EA Play a Star Wars: Squadrons, Review bombing TLoU2 a This War of Mine ako povinné čítanie na školách

22.06.2020

V našom najnovšom CentrumHer podcaste sme sa porozprávali o chystaných novinkách z dielne EA. Taktiež sme sa pozreli na The Last of Us Part 2, ktoré pár dni po vydaní čelí obrovskému množstvu (nezaslúžených) negatívnych recenzií. Neobišli sme ani This War of Mine, ktoré bude od budúceho školského roka v Poľsku zaradené medzi povinnú literatúru.

Podcast CentrumHer.eu Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.