CH Podcast #4 - The Last of Us Part 2, Skvelá budúcnosť Epicu, Čarovná formulka Call of Duty, Náhradné eventy za E3, Outriders a
57:21

CH Podcast #4 - The Last of Us Part 2, Skvelá budúcnosť Epicu, Čarovná formulka Call of Duty, Náhradné eventy za E3, Outriders a

01.06.2020

V štvrtej časti herného podcastu CentrumHer sme okomentovali najnovší gameplay z The Last of Us Part 2. Rozobrali sme geniálnu taktiku Epic Games, rovnako skvele sa zachovalo aj Activision, ktoré chytro rebootovalo svoje dve najväčšie série - Modern Warfare a Black Ops. Zrekapitulovali sme si herné eventy, na ktoré sa môžeme tešiť v priebehu Júna a na záver sme sa porozprávali o dvoch nových hrách - Outriders a Disintegration.

Podcast CentrumHer.eu Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.