CH Podcast #29 - Predstavenie Dying Light 2, Horizon Forbidden West a Far Cry 6
41:42

CH Podcast #29 - Predstavenie Dying Light 2, Horizon Forbidden West a Far Cry 6

31.05.2021

Dnešná epizóda CentrumHer Podcastu sa zameravia na hry, ktoré nám boli predvedené vo Štvrtok 27., repsektíve Piatok 28. Mája. Postupne sa nám tak ukázali Dying Light 2, Horizon Forbidden West aj Far Cry 6.

V podcaste sa teda dozviete, prečo je podľa Lukáša a Mareka Dying Light 2 ašpirantom na hru roka. Rovnako sa tak dozviete, prečo sme už Far Cry 6 niekde videli.

Obísť sme nemohli ani GTA V, ktoré sa teší rekordným predajom a spoznalo dátum vydania na Playstation 5 a Xbox Series S|X. A taktiež Uncharted 4, ktorý by mal vyjsť na PC.

Podcast CentrumHer.eu Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.