Podcast:BUBUBU

TRINÁSTA KOMNATA (epi 013)

16.06.2020

ZLO. Tri písmenká a koľko BUBUBU... Môžeme sa baviť o zle, lebo aj my vieme byť zlé. Ale nechceme:) Preto hľadáme, kde zlo začína... A keď už nevieme, tak normálne utečieme. A v bezpečí si počkáme, kým dobro zvíťazí. Je odvážne byť zlý? Si ty zlá, keď ja poviem, že si? A k tomu trošku filozofie, trošku drby, trošku ezo... jednoducho BUBUBU!   

https://www.instagram.com/lady_paga/  a  https://www.instagram.com/_basie_/   

Artwork:  https://www.instagram.com/neuschl.design/  

Produkcia podcastu: ZAPO - zábava v podcastoch  https://www.instagram.com/zapoofficial/  

Podcast BUBUBU je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK