Podcast:BUBUBU

BOSÝ BRUCE WILLIS (epi 002)

30.03.2020

Karmický bumerang sa zrýchlil. Svet je samý extrém, médiá idú bomby. My, dcéry krajčírok, sa snažíme nájsť rovnováhu. Upokojiť svoje myšlienky. Prijímať všetko a neočakávať nič. Ako chceme ďalej žiť na tejto planéte?   https://www.instagram.com/lady_paga/?hl=sk   "V tejto karanténe nemôžem meditovať..."   https://www.instagram.com/_basie_/?hl=sk   "Niekto nakupuje 50 kíl ryže a múky, niekto sa z toho smeje..."  

PRODUKCIA PODCASTU: ZAPO - zábava v podcastoch  https://www.instagram.com/zapoofficial/ 

artwork: https://www.instagram.com/neuschl.design/  

ZAPO ti odporúča podcast Veselá pani https://open.spotify.com/show/6lRZ5nlB00o0D7skmu1zqi?si=6cW_pRcRQnGPSXyWfqraMQ

 

Podcast BUBUBU je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK