Podcast:BUBUBU

INŽINIER (epi 001)

25.03.2020

Od záchvatu paniky až po spirituálny orgazmus. Vlastne, opačne... Od spirituálneho orgazmu po záchvaty paniky. V tejto "epi" sme prebrali zdravú sebalásku, zdravé sebavedomie a zdravú pýchu:) A tiež potrebu uznania. Aj strach zo smrti. A strach zo strachu. Dostali sme sa až k zisteniu, že pozitívne myslenie, je v skutočnosti negatívne slovné spojenie. Je sebaľútosť naozaj zlá?  https://www.instagram.com/lady_paga/  "Povedz mi, že nie som blázon!"  https://www.instagram.com/_basie_/  

PRODUKCIA PODCASTU: ZAPO - zábava v podcastoch  https://www.instagram.com/zapoofficial/ 

artwork: https://www.instagram.com/neuschl.design/  

ZAPO ti odporúča podcast Veselá pani https://open.spotify.com/show/6lRZ5nlB00o0D7skmu1zqi?si=6cW_pRcRQnGPSXyWfqraMQ

Podcast BUBUBU je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK