PEKNÍ MUŽI PATRIA K PEKNÝM ŽENÁM (epi 007)
01:01:16
Podcast: BUBUBU

PEKNÍ MUŽI PATRIA K PEKNÝM ŽENÁM (epi 007)

04.05.2020

Seba-láska, seba-vedomie, seba-reflexia. V tejto epizóde mihalnicové parapety aj guru, ktorý na chvíľu oslepol duševnou pýchou  https://www.instagram.com/lady_paga/  O tom, že falošná skromnosť nie je pokora https://www.instagram.com/_basie_/  A že treba vedieť prijať svoj hnev aj svoju váhu. Poznáš podcast Veselá pani? https://open.spotify.com/show/6lRZ5nlB00o0D7skmu1zqi  

Produkcia: ZAPO - zábava v podcastoch https://www.instagram.com/zapoofficial/  

artwork: https://www.instagram.com/neuschl.design/   

 

Podcast BUBUBU je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.