Podcast:BUBUBU

JIN(G) A JANG (epi 011)

01.06.2020

Varovanie: Z tejto epizódy na vás vyskočí plačúci Ježiš, Dalajlámov merch aj dekolt Angeliky :))) Baška je jinový oheň https://www.instagram.com/_basie_/  a Ivetka jangový lesný požiar  https://www.instagram.com/lady_paga/   "Duša a myseľ niekedy netancujú spolu. Ale ak by sme pripustili, že to čierne patrí k tomu bielemu, tak aj životná zmena by sa nám robila ľahšie." A ľahšie by sme našli rovnováhu. Každý potrebuje v živote svetlo aj tieň. A vy čo máte v chladničke?  https://open.spotify.com/show/6lRZ5nlB00o0D7skmu1zqi   

Produkcia: ZAPO - zábava v podcastoch  https://www.instagram.com/zapoofficial/   

artwork: https://www.instagram.com/neuschl.design/   

 

Podcast BUBUBU je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK