Podcast:BUBUBU

LEN TAK ZO ZÁKULISIA (epi 015)

08.07.2020

Začali sme hrať! Divadlo nám už veľmi chýbalo... V najnovšej crazy komédii "Neznášam ťa" sa cítime ako rockové hviezdy. Ivet: "Ja mám štýlové čakry! Každá moja čakra je osobitá a má brutálny štýl..." Baša: "Tieto umenia, či už tanečné, výtvarné, hudobné sú užasné veci na to, aby človek meditoval iným spôsobom, lebo zastavíš svoju myseľ a si kreativny v tom danom momente..." O spirituálnych blackoutoch, o 4-hodinových tanečných meditáciách, o popremiérových party, o hereckých etudách na verejnosti... veselo, crazy, polovážne, tajomne, jednoducho BUBUBU!

https://www.instagram.com/lady_paga/ a https://www.instagram.com/_basie_/   Artwork: https://www.instagram.com/neuschl.design/ 

Produkcia podcastu: ZAPO - zábava v podcastoch https://www.instagram.com/zapoofficial/   ZAPO odporúča: Sú "nehanební"... sú ženatí a majú deti! A okrem nich milujú aj HOKEJ! https://open.spotify.com/show/1Xawfd4dnYsXQXolEG7DuB?si=GVcYQFdPQA6vKBk-HxSx9A 

Podcast BUBUBU je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK