MANIPULATORIS DEMENTORIS (epi 031)
53:39
Podcast: BUBUBU

MANIPULATORIS DEMENTORIS (epi 031)

22.02.2021

O manipulátoroch, narcisoch, trablmejkroch, trhačoch sŕdc a egomaniakoch najhrubšieho zrna...  Najlepší manipulári "ti nosia ruže"!  Chceme počuť vyznania lásky.  Nehrajme vedľajšie postavy vo filme nášho života... píšme mu scenár a hrajme v hlavných úlohách!  NEXT?  CISÁRSKY REZ  https://open.spotify.com/episode/2bfV3oaD28AqQUjs1kTeTm?si=SN-uF5kQQXCQn-V-GFen3g Zlatá päťuncová investičná minca OROL 2020 STAND  https://ceskamincovna.sk/sk/https://ceskamincovna.sk/sk/zlata-patuncova-investicna-minca-orol-2020-stand-1888-13972-d/search/?text=strom+zivota  Produkcia @bububu_podcast by @zapoofficial  https://www.zabavavpodcastoch.sk/

Podcast BUBUBU je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.