Eva Chmelová - Ak sa pri voľbe prezidenta pomýlite...(Braňo Závodský Naživo)
18:00

Eva Chmelová - Ak sa pri voľbe prezidenta pomýlite...(Braňo Závodský Naživo)

15.03.2019
Eva Chmelová približuje praktické informácie pred zajtrajšími voľbami. Pred druhým kolom prezidentských volieb platí už iba sedemdňové prieskumové moratórium. Do prvého kola prezidentských volieb ostávajú posledné hodiny. Volebné miestnosti sa po celom Slovensku otvárajú v sobotu o siedmej ráno. Ako si svojich kandidátov vyberieme? Ako vyzerajú volebné lístky? Od kedy do kedy volíme? Čo s voličským preukazom a ako volia naši občania, ktorí u nás nemajú trvalý pobyt? Aké sú úlohy volebnej komisie? Zaznamenala už nejaké podnety a sťažnosti? Braňo Závodský sa rozprával so zapisovateľkou Štátnej komisie pre voľby a kontrolu financovania politických strán Evou Chmelovou.

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.