Eduard Heger - Schválený plán obnovy na viac ako 6,5 miliardy eur Slovensko výrazne posunie vpred
35:51

Eduard Heger - Schválený plán obnovy na viac ako 6,5 miliardy eur Slovensko výrazne posunie vpred

21.06.2021
Po Kolíkovej a MIkulcovi by chcela opozícia odvolať rovno premiéra Hegera a s ním celú vládu. Pellegrini už na túto akciu presviedča Smer a zbiera podpisy poslancov. Hegerova vláda vládne podľa Hlasu najhoršie ako sa dá a po Smere opakuje aj obvinenia o ovplyvnených a zmanipulovaných vyšetrovaniach policajtov. Čo na to premiér? Ako sa chystá na svoje odvolávanie, ešte skôr, ako by mal za sebou sto dní svojej vlády? Ako pokračujú prípravy na zdravotnícke či daňové reformy a bude ľudí presviedčať, aby sa dali zaočkovať za peniaze či darčeky? A aká je situácia v koalícii? Braňo Závodský sa rozprával s predsedom vlády SR Eduardom Hegerom. Celý článok: https://www.expres.sk/251696/eduard-heger-schvaleny-plan-obnovy-na-viac-ako-65-miliardy-eur-slovensko-vyrazne-posunie-vpred/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.