Boris Kollár - Urobím všetko pre to, aby boli povinné testy pre pendlerov zrušené
18:56

Boris Kollár - Urobím všetko pre to, aby boli povinné testy pre pendlerov zrušené

21.04.2020
Matovičova vláda pripravila štvorfázový plán otvárania ekonomiky. Koalícia medzitým do parlamentu predložila svoje programové vyhlásenie a bude sa uchádzať o dôveru. Keďže štvorkoalícia disponuje ústavnou väčšinou, nemal by to byť žiaden problém. Čo do programu presadilo hnutie SME RODINA? Budú peniaze na trináste dôchodky? A kedy bude dostavaná diaľnica zo západu na východ? Braňo Závodský sa rozprával s predsedom parlamentu a predsedom hnutia Sme Rodina Borisom Kollárom.

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.