Peter Zemaník - Schválené programy na podporu domácich drevárov sa dlhodobo nenapĺňajú
36:30

Peter Zemaník - Schválené programy na podporu domácich drevárov sa dlhodobo nenapĺňajú

01.06.2021
Napriek tomu, že naše drevo sa na Slovensku ťaží vo veľkom, na pílach dreva na spracovanie chýba a spolu s drevom sa predražujú aj stavby domov a všetkého, na čo drevo potrebujeme. Je pravda, že viac ako tretinu dreva od nás vykupujú Američania a vyháňajú ceny dreva vysoko až o 50%? Čo s tým a prečo je to tak? Braňo Závodský sa rozprával s generálnym sekretárom Zväzu spracovateľov dreva Petrom Zemaníkom a poslancom Jaroslavom Karahutom. Celý článok: https://www.expres.sk/250167/peter-zemanik-schvalene-programy-na-podporu-domacich-drevarov-sa-dlhodobo-nenaplnaju/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.