Marián Giba - Neviem si predstaviť, na základe čoho by bolo 50 dňové moratórium v súlade s ústavou
18:28

Marián Giba - Neviem si predstaviť, na základe čoho by bolo 50 dňové moratórium v súlade s ústavou

11.11.2019
Uplynulo tridsať rokov od pádu Berlínskeho múru a tento týždeň je to presne tridsať rokov od Nežnej revolúcie. Podľa politológov riešime na Slovensku práve v tomto čase volebnú cenzúru. Prezidentka Zuzana Čaputová vetovala novelu volebného kódexu, ktorý v parlamente zmenili poslanci Smeru, SNS, ĽSNS, či Elmér Jakab z Mosta-Híd... Celý článok: https://www.expres.sk/201995/m-giba-neviem-si-predstavit-na-zaklade-coho-by-bolo-50-dnove-moratorium-v-sulade-s-ustavou/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.