Ján Mikas - Viem si predstaviť, že za určitých podmienok by mohli byť niektoré prevádzky otvorené
28:46

Ján Mikas - Viem si predstaviť, že za určitých podmienok by mohli byť niektoré prevádzky otvorené

17.04.2020
Situácia s covidom19 je na Slovensku mierne pozitívna. Do hry však vstupujú nové zásadné otázky. Ako sa podarí ochrániť seniorov v domovoch dôchodcov? Ako funguje karanténa v rómskych osadách? Máme už definitívne zabudnúť na letné dovolenky? Kedy sa budú uvoľnovať opatrenia pre obchody a služby? Ako postupuje vývoj vakcíny? Braňo Závodský sa rozprával s hlavným hygienikom Slovenskej republiky Jánom Mikasom a s imunológom SAV Vladimírom Leksom.

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.