Martin Bútora - Cieľom summitov so Severnou Kóreou je najmä... (Braňo Závodský Naživo)
18:29

Martin Bútora - Cieľom summitov so Severnou Kóreou je najmä... (Braňo Závodský Naživo)

01.03.2019
Ostro sledovaný summit amerického prezidenta so severokórejským diktátorom sa skončil nijako. Kim ušiel z hotela a Trump oznámil, že sa dohoda nekoná, pretože diktátor žiada absolútne zrušenie sankcií. Čo vôbec druhý summit medzi USA a KĽDR priniesol? Čo znamená pre zúčastnených a čo pre svet? Je vôbec možné, aby sa diktátor vzdal svojich jadrových zbraní? Dôjde niekedy k zjednoteniu Severnej a Južnej Kórei? Nejde opäť Kimovcom iba o potravinovú a finančnú pomoc, pretože ich krajina je na pokraji potravinovej katastrofy? Ako sa na celú situáciu pozerá Moskva, či Peking? Braňo Závodský sa rozprával s našim bývalým veľvyslancom v USA a poradcom prezidenta Martinom Bútorom. Celý článok: https://www.expres.sk/174594/cielom-summitov-so-severnou-koreou-je-podla-butoru-najma-zmiernenie-jadrovej-hrozby/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.