Lenka Praženková - Na Jankovskú som nemala vplyv
34:59

Lenka Praženková - Na Jankovskú som nemala vplyv

05.06.2020
Slovenská justícia stále čelí kríze. Po akcii elitných policajtov Búrka bolo obvinených trinásť prominentných sudcov a päť z nich skončilo vo väzbe. Vrátane bývalej štátnej tajomníčky za Smer Moniky Jankovskej. Prečo teraz časť Súdnej rady žiada aj hlavu predsedníčky? Čo jej vyčítajú a aké sú podľa nich dôvody? Celý článok: https://www.expres.sk/221077/prazenkova-sa-brani-ze-nemala-na-jankovsku-vplyv/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.