Eduard Heger - Programové vyhlásenie vlády čakajú iba kozmetické zmeny
36:02

Eduard Heger - Programové vyhlásenie vlády čakajú iba kozmetické zmeny

31.03.2021
Slovensko bude mať len rok po voľbách nového predsedu vlády. Ako si designovaný premiér Eduard Heger poradí s úlohou udržať rozhádanú koalíciu a s kovidovou a ekonomickou krízou? Čo sa zmení výmenou na poste premiéra? Braňo Závodský sa rozprával s budúcim novým predsedom vlády Eduardom Hegerom. Celý článok: https://www.expres.sk/245600/eduard-heger-programove-vyhlasenie-vlady-cakaju-iba-kozmeticke-zmeny/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.