Rusko podľa odborníkov vojakmi na hraniciach vystríha Ukrajinu, aby sa nehrnula do Únie a NATO
34:54

Rusko podľa odborníkov vojakmi na hraniciach vystríha Ukrajinu, aby sa nehrnula do Únie a NATO

09.12.2021
Rusko mobilizuje na svojich hraniciach s Ukrajinou vojsko. Svet sa obáva, čo z toho celého môže vzniknúť. Hrozí Európe Ďalší ozbrojený konflikt? Chystajú sa Rusi na inváziu na Ukrajinu? Čo by to znamenalo pre Slovensko a Európsku úniu? Braňo Závodský sa rozprával s poslancom parlamentu Tomášom Valáškom a analytikom Slovenskej spoločnosti pre zahraničnú politiku Karlom Hirmanom.

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.