Alexander Duleba - Lukašenkova stratégia je jasná, a to eliminovať vedenie protestujúcich
35:01

Alexander Duleba - Lukašenkova stratégia je jasná, a to eliminovať vedenie protestujúcich

09.09.2020
Podľa všetkého sfalšované bieloruské prezidentské voľby opäť prevalcoval Alexandr Lukašenko. Aj dnes, týždne od zmanipulovaných volieb, prebiehajú protesty. Policajti však protestujúcich bijú, zatýkajú, dokonca prichádzajú svedectvá o mučení vo väzniciach. Demokratický svet výsledky volieb neuznal a chystá sankcie. Ako to vyzerá v bieloruských mestách? Prečo sa Lukašenko spolieha na Moskvu a čo bude s lídrami opozície, ktorí sú buď zatknutí, alebo na úteku? Braňo Závodský sa rozprával s analytikom Alexandrom Dulebom a Ivanom Godárskym. https://www.expres.sk/228272/lukasenkova-strategia-je-jasna-a-to-eliminovat-vedenie-protestujucich-hovori-duleba/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.