Andrea Kalavská - Prevencia je najúčinnejšie, najlepšie a... (Braňo Závodský Naživo)
21:50

Andrea Kalavská - Prevencia je najúčinnejšie, najlepšie a... (Braňo Závodský Naživo)

29.03.2019
Za odmietnutie povinného očkovania už nemá hroziť tristo eurová pokuta. Ministerka zdravotníctva ale chce, aby škôlky prijímali iba zaočkované deti. Ako to celé dopadne? Prečo proti novému opatreniu vystupujú materské školy? Ako je to s našou kolektívnou imunitou? Aké riziká má odmietanie očkovania? Braňo Závodský sa rozprával s ministerkou zdravotníctva, nominantkou Smeru-SD Andreou Kalavskou. Celý článok: https://www.expres.sk/177567/a-kalavska-prevencia-je-najucinnejsie-najlepsie-a-najlacnejsie-opatrenie-ktore-mame/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.