Jozef Mihál - Zamestnávateľ nemôže zamestnancovi nariadiť čerpanie náhradného voľna
24:51

Jozef Mihál - Zamestnávateľ nemôže zamestnancovi nariadiť čerpanie náhradného voľna

11.03.2020
Epidémia koronavírusu SARS2 obmedzila náš každodenný život. Aké máme ako zamestnanci v tejto situácii práva a povinnosti? Čo musia dodržiavať zamestnávatelia a čo od nás môžu vyžadovať? Ako sa vysporiadať s tým, že deti zostávajú doma? Kto s nimi môže zostať a čo za to môže žiadať od štátu, alebo zamestnávateľa? Braňo Závodský sa rozprával s bývalým ministrom práce, sociálnych vecí a rodiny Jozefom Mihálom. Celý článok: https://www.expres.sk/214745/j-mihal-zamestnavatel-nemoze-zamestnancovi-nariadit-cerpanie-nahradneho-volna/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.