Mária Kolíková - Na mene nového generálneho prokurátora musí byť jednoznačná dohoda koalície
35:07

Mária Kolíková - Na mene nového generálneho prokurátora musí byť jednoznačná dohoda koalície

27.11.2020
Bývalá štátna tajomníčka za Smer a bývalá sudkyňa Monika Jankovská sa priznáva, a sľubuje vypovedať ďalej. Spolu s ňou je po akciách elitných policajtov vo väzbe, alebo stíhaných, množstvo sudcov. Čo na to hovorí ministerka spravodlivosti? Ako ide prekresľovať mapu slovenských súdov? A bude mať na svoje plány dostatočnú podporu v parlamente? Braňo Závodský sa rozprával s ministerkou spravodlivosti Máriou Kolíkovou a emeritnou sudkyňou Katarínou Javorčíkovou. Celý článok: https://www.expres.sk/235042/podla-ministerky-spravodlivosti-musi-byt-na-mene-noveho-generalneho-prokuratora-jednoznacna-dohoda-koalicie/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.