Martin Venhart - Je zázrak, že na Slovensku ešte nejaká veda existuje
20:03

Martin Venhart - Je zázrak, že na Slovensku ešte nejaká veda existuje

25.10.2019
V jednom z najprestížnejších svetových vedeckých centier, na veľkom hadrónovom urýchľovači, bodujú aj Slováci. Vylepšili jedinečný prístroj a vedú úspešné experimenty. Pred rokom sa nimi chválila ministerka školstva za SNS Martina Lubyová, dnes je ale všetko inak... Celý článok: https://www.expres.sk/200291/jadrovy-fyzik-martin-venhart-je-zazrak-ze-na-slovensku-este-nejaka-veda-existuje/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.