Milan Lučanský - Verím v oprávnený zásah policajtov, čakám však na výsledky vyšetrovacej komisie
32:17

Milan Lučanský - Verím v oprávnený zásah policajtov, čakám však na výsledky vyšetrovacej komisie

12.06.2020
Obrovskú bolesť a zdesenie spôsobil mladý muž útokom v Spojenej škole vo Vrútkach. Zomrel pri tom učiteľ, ktorý pred útočníkom chránil žiakov a kolegov. Vážne zranené sú však aj dve deti, riaditeľka školy a školník, ktorý sa útočníka takisto pokúšal zastaviť. Aký je zdravotný stav zranených? Prečo sa útočník odhodlal k takémuto hroznému činu? Ako vyzeral policajný zásah a prečo sú zranení aj policajti? Braňo Závodský sa rozprával s Milanom Lučanským, Antonom Heretikom a Branislavom Zacharidesom. Celý článok: https://www.expres.sk/221517/lucansky-veri-v-opravneny-zasah-policajtov-caka-vsak-na-vysledky-vysetrovacej-komisie/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.