Konflikt na rusko-ukrajinských hraniciach je reálny, europoslanci vyzývajú na ďalšie rokovania
34:41

Konflikt na rusko-ukrajinských hraniciach je reálny, europoslanci vyzývajú na ďalšie rokovania

22.12.2021
Na prelome rokov čelí Slovensko aj svet novým krízam. Ďalší rok sa učíme žiť s Covidom. Ako to zvláda Európska únia? Pomáha centrálny nákup vakcín či miliardy pre členské krajiny z Fondu obnovy? Rok končí aj v znamení konfliktov. Na hraniciach nášho suseda zhromažďuje Kremeľ vojsko a žiada späť sféry svojho bývalého vplyvu. Dokáže to vyriešiť diplomacia? Braňo Závodský sa rozprával s poslancami Európskeho parlamentu Vladimírom Bilčíkom a Robertom Hajšelom.

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.