Ľudmila Majláthová - Európska komisia kritizuje naše školstvo, výsledky... (Braňo Závodský Naživo)
21:32

Ľudmila Majláthová - Európska komisia kritizuje naše školstvo, výsledky... (Braňo Závodský Naživo)

06.06.2019
Vyrovnaný rozpočet, stabilné verejné financie. Zlepšiť kvalitu vzdelávania, prístup k cenovo dostupnej starostlivosti o naše deti, podporovať integráciu Rómov. Ale aj podporiť investície do zdravotníctva, výskumu a dopravy. Zlepšiť nezávislosť súdnictva a lepšie stíhať korupciu. Toto všetko konštatuje Európska komisia vo svojom jarnom balíku odporúčaní. Dokument pripravuje každoročne, osobitne pre všetky členské štáty. Prečo nám Únia stále niečo vyčíta a odporúča nám naprávať najrôznejšie problémy? V čom sú naše najväčšie medzery a ako ich zaplátať? Ako by s odporúčaniami Európskej komisie mala naložiť naša vláda? Sú pre nás záväzné? Braňo Závodský sa rozprával s ekonomickou radkyňou Zastúpenia Európskej komisie na Slovenskou Ľudmilou Majláthovou. Celý článok: https://www.expres.sk/184963/europska-komisia-kritizuje-nase-skolstvo-vysledky-nasich-ziakov-su-stale-horsie/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.