Boris Kollár - 25 tisíc bytov by bol ideálny stav, tlieskať budem aj za 10 tisíc
21:25

Boris Kollár - 25 tisíc bytov by bol ideálny stav, tlieskať budem aj za 10 tisíc

06.03.2020
OĽaNO, Sme rodina, SaS a Za ľudí sú po včerajšku bližšie k zostaveniu vládnej štvorkoalície. Takáto zostava by v parlamente disponovala 95 poslancami a ústavnou väčšinou... Celý článok: https://www.expres.sk/214258/25-tisic-bytov-by-bol-podla-kollara-idealny-stav-tlieskat-bude-aj-za-10-tisic/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.