Katarína Cséfalvayová - V koalícii aj v rámci strany som sa cítila v zahraničnej politike izolovaná
22:21

Katarína Cséfalvayová - V koalícii aj v rámci strany som sa cítila v zahraničnej politike izolovaná

17.09.2019
Vládna trojka Smer-SD, SNS a Most-Híd je už menšinová. Napriek tomu jej opozícia nedokázala na mimoriadnej schôdzi vysloviť nedôveru. Prečo poslankyňa Katarína Cséfalvayová opustila koaličný Most-Híd a jeho klub? Celý článok: https://www.expres.sk/196259/k-csefalvayova-opustila-most-hid-pre-nedodrziavanie-programoveho-vyhlasenia-vlady-a-zasadne-rozdiely-v-zahranicnej-politike/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.