Daniel Zmeko a Štefan Holý o druhom kole plošného testovania
34:48

Daniel Zmeko a Štefan Holý o druhom kole plošného testovania

06.11.2020
45 slovenských okresov čaká druhé kolo plošného testovania. Výnimku majú tie okresy, kde bolo v prvom kole menej ako 0,74% pozitívne testovaných. Ako sú na druhé kolo pripravení naši vojaci? Máme dosť zdravotníkov, dobrovoľníkov, testov či ochranných pomôcok? Braňo Závodský sa rozprával s náčelníkom Generálneho štábu OS SR Danielom Zmekom a podpredsedom vlády pre legislatívu Štefanom Holým. Celý článok: https://www.expres.sk/233140/daniel-zmeko-a-stefan-holy-o-druhom-kole-plosneho-testovania/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.