Igor Matovič - Nechcem štandardnú stranu, snemom OĽaNO sú parlamentné voľby (Braňo Závodský Naživo)
23:24

Igor Matovič - Nechcem štandardnú stranu, snemom OĽaNO sú parlamentné voľby (Braňo Závodský Naživo)

19.06.2019
Poslanecký klub OĽaNO opúšťajú ďalší ľudia, Igorovi Matovičovi to ale neprekáža. Hovorí, že so štyrmi z nich už ani nepočítal a že niekedy je treba poslancov obetovať. Odchádza však aj jeho volebná líderka a šéfka poslaneckého klubu Veronika Remišová. Prečo k tomu došlo? Prečo sú ich verzie o rozchode odlišné? Čo bude s OĽaNO a kde nájde nových ľudí? Prečo nepozýva ostatných opozičných lídrov na obed osobne, ale cez médiá a Zlaticu Kušnírovú. Je OĽaNO so štyrmi členmi slobodnou a demokratickou stranou? Braňo Závodský sa rozprával s poslancom parlamentu, predsedom hnutia OĽaNO a najnovšie aj šéfom platformy Obyčajní kresťania Igorom Matovičom. Celý článok: https://www.expres.sk/186407/matovic-nechce-standardnu-stranu-snemom-olano-su-podla-neho-parlamentne-volby/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.