Pavol Naď - Rôzne kauzy sudcov považujem za individuálne zlyhania
34:07

Pavol Naď - Rôzne kauzy sudcov považujem za individuálne zlyhania

19.05.2021
Najvyšší správny súd má nového predsedu. S čím všetkým sa budeme na Najvyšší správny súd obracať a čo všetko bude môcť pre občanov tejto krajiny urobiť? Ako ho bude viesť jeho nový šéf a kedy bude mať dostatok sudcov? Prečo boli s výberom sudcov problémy? Braňo Závodský sa rozprával s prvým predsedom Najvyššieho správneho súdu Slovenskej republiky Pavlom Naďom. Celý článok: https://www.expres.sk/249179/pavol-nad-rozne-kauzy-sudcov-povazujem-za-individualne-zlyhania/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.