Róbert Vass - Podľa rečníkov na Globsecu sú už najväčšou svetovou hrozbou... (Braňo Závodský Naživo)
20:39

Róbert Vass - Podľa rečníkov na Globsecu sú už najväčšou svetovou hrozbou... (Braňo Závodský Naživo)

12.06.2019
Prezidenti, premiéri, ministri zahraničných vecí a obrany, diplomati, bezpečnostní poradcovia, analytici, biznismeni... Naše hlavné mesto už po 14. krát hostilo jednu z najväčších konferencií v regióne – Globsec. Čo všetko lídri a diplomati na tohtoročnom  Globsecu riešili? Kto prišiel? V čom bola tohtoročná konferencia iná? Prečo má Európska únia problém s bezpečnosťou a čo má robiť s environmentálnymi hrozbami? Čo nám prinesie umelá inteligencia? Čo Slovensku prináša Globsec? Braňo Závodský sa rozprával s prezidentom Globsecu Róbertom Vassom. Celý článok: https://www.expres.sk/185630/podla-recnikov-na-globsecu-su-uz-najvacsou-svetovou-hrozbou-klimaticke-zmeny/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.