Ján Mikas - Čoskoro budeme čeliť najmä epidémii chrípky, nový koronavírus sa u nás nepotvrdil
19:40

Ján Mikas - Čoskoro budeme čeliť najmä epidémii chrípky, nový koronavírus sa u nás nepotvrdil

28.01.2020
V Číne zomrelo na nový smrtiaci koronavírus viac ako sto ľudí. Na Slovensku ani v okolitých krajinách sa napriek viacerým podozreniam zatiaľ vírus pod názvom 2019-nCoV nepotvrdil. Situácia môže byť napätá aj v súvislosti s nadchádzajúcou chrípkovou sezónou. Riziko šírenia je však u nás zatiaľ nízke... Celý článok: https://www.expres.sk/210142/hlavny-hygienik-coskoro-budeme-celit-najma-epidemii-chripky-novy-koronavirus-sa-u-nas-nepotvrdil/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.