Peter Žiga - Slovensko je pripravené na prípadnú plynovú krízu
22:16

Peter Žiga - Slovensko je pripravené na prípadnú plynovú krízu

17.12.2019
Pre vojnu na Ukrajine sa Moskva a Kyjev nedokázali dohodnúť na nových dohodách o tranzite plynu cez Ukrajinu k európskym zákazníkom. Podľa únie je na vine Moskva. Stará dohoda protom vyprší už 31. decembra. Čo to znamená pre Slovensko? Máme sa obávať plynovej krízy? Ako to vyrieši naša vláda? Celý článok: https://www.expres.sk/206109/p-ziga-slovensko-je-pripravene-na-pripadnu-plynovu-krizu/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.