Gábor Grendel obhajuje proces očkovania, Juraj Blanár kroky vlády ostro kritizuje
36:36

Gábor Grendel obhajuje proces očkovania, Juraj Blanár kroky vlády ostro kritizuje

15.01.2021
Koaliční lídri sa nevedia dohodnúť. Smer hovorí o chaose vo vláde. Zatiaľ čo premiér Matovič ohlasuje víkend čo víkend plošné testovania, ostro proti je Sas a zdá sa, že nesúhlasia ani SME RODINA a Za ľudí. Opozícia hovorí o neschopnosti a vypovedaní poslušnosti premiérovi. Čo sa teda deje vo vládnej koalícii? Kedy a na čom sa vlastne dohodne? A prečo Smer hovorí o vláde v rozklade a stíhaní sudcov, policajtov, či prokurátorov považuje za kriminalizáciu opozície? Braňo Závodský sa rozprával s Gáborom Grendelom a Jurajom Blanárom. Tento podcast Vám prináša Nový Peugeot 3008, dostupný aj vo verzii Hybrid 4x4: http://bit.ly/novyPeugeot3008 Celý článok: https://www.expres.sk/239507/gabor-grendel-obhajuje-proces-ockovania-juraj-blanar-kroky-vlady-ostro-kritizuje/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.