Boris Kollár - Dekriminalizácia drog nepripadá do úvahy, rozprávať sa však treba o výške trestov
34:26

Boris Kollár - Dekriminalizácia drog nepripadá do úvahy, rozprávať sa však treba o výške trestov

23.09.2020
Koalícia stále nevie, čo urobí s návrhom na sprísňovanie interrupcií, predseda vlády rieši investície svojej manželky a šéf parlamentu sa stretne s oligarchom z Gorily a rozoberá svoju erotickú komunikáciu s transrodovou modelkou. Prečo Boris Kollár nevidí na stretnutí s Haščákom žiaden problém? Má už jeho strana kandidáta na generálneho prokurátora? Braňo Závodský sa rozprával s predsedom NRSR a hnutia Sme Rodina Borisom Kollárom. Celý článok: https://www.expres.sk/229488/dekriminalizacia-drog-nepripada-do-uvahy-rozpravat-sa-vsak-treba-o-vyske-trestov-hovori-kollar/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.