Ivan Husár - Na vyriešenie kritickej situácie športovcov sa ešte musí upraviť zákon
35:30

Ivan Husár - Na vyriešenie kritickej situácie športovcov sa ešte musí upraviť zákon

02.10.2020
Hokejisti vyšli do ulíc protestovať pred Úrad vlády. O svoju budúcnosť sa však obáva takmer celý profesionálny a amatérsky šport. Vláda chystá pomoc a hovorí o 20 miliónovej injekcii pre športové kluby. Bude to stačiť? Ktoré kluby a kedy pomoc dostanú? Hrozí koniec profesionálneho športu na Slovensku? Braňo Závodský sa rozprával so štátnym tajomníkom ministerstva školstva Ivanom Husárom, hokejistom Branislavom Rapáčom a poslancom NR SR Matúšom Šutajom-Eštokom. Celý článok: https://www.expres.sk/230292/na-vyriesenie-kritickej-situacie-sportovcov-sa-este-musi-upravit-zakon/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.