Branislav Gröhling - Vysokoškoláci sa nemôžu porovnávať so žiakmi na základných školách
21:45

Branislav Gröhling - Vysokoškoláci sa nemôžu porovnávať so žiakmi na základných školách

11.05.2020
Do konca školského roka ostávajú necelé dva mesiace. Vrátia sa ešte študenti do škôl? Prečo sa vysokoškoláci cítia ukrivdení? Čo bude so škôlkami či špeciálnymi poradenskými centrami? Ako je to teda s prijímačkami, maturitami a štátnicami? A ako štát pomáha ďeťom z chudobnejších rodín? Braňo Závodský sa rozprával s ministrom školstva Branislavom Gröhlingom.

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.